Půjčky bez registru

Záznam v registru dlužníků je značnou překážkou ke schválení půjčky. Pokud máte záznam v bankovním registru, žádná banka Vám nepůjčí. U nás operují nejen bankovní, ale také nebankovní registry, do kterých se zapisují informace problémech se splácení závazků. Takže pokud jste někdy v minulosti neposlali splátku půjčky, nebo jste zcela přestali platit, je velmi pravděpodobné, že jste vedeni v registru dlužníků.Nebankovní půjčka bez registru

Záznam v nebankovním registru je kontrolován řadou nebankovních institucí a větší známé nebankovky tento záznam vyhodnocují a je také důvodem k zamítnutí půjčky. Existují však také společnosti, které tento záznam tolerují. Půjčky bez registru dlužníků jsou tak řešením pro ty, kteří v minulosti porušili platební morálku při splácení svých dluhů.

Půjčka do výplaty bez registru

Variantou jak získat půjčku bez registru je půjčka před výplatou, která neklade tak velký důraz na registry. Nevýhodou je omezení na několik tisíc na pár dní. Tato půjčka je také poměrně drahá.

Registr Solus

Solus je databáze, kterou vede zájmové sdružení právnických osob. Cílem je prevence proti předlužování a ochrana poskytovatelů půjček před neplatiči. Nahlížet do něj mohou jeho členové. Jedná se o nebankovní finanční instituce, banky a další nefinanční společnosti jako například telefonní operátoři, distributoři energií atd. Dostat se do něj můžete pokud jste delší dobu s prodlením faktur, nebo po třetí neuhrazené spláce.


Zveřejněno: 15. 12. 2013
Internetové stránky www.kurzymencnb.cz provozuje:
Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397, Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů