Krátkodobé Rychlé půjčky

V posledních letech jsou hojně využívany krátkodobé půjčky několika tisíc korun na pořízení nezbytných věcí a to hlavně lidmi, kteří si nechtějí půjčovat od kamarádů nebo rodiny. Nejčastěji jsou prostředky z rychlé krátkodobé půjčky použity především na pořízení věcí do domácností nebo akčního zboží a také na úhradu faktur, které musí být zaplaceny ihned. Často je využívají lidé i na zaplacení běžných životních nákladů jako je bydlení, služby anebo jídlo.Výhody krátkodobé půjčky

Výhodou krátkodobé půjčky je rychlost vyřízení on-line z pohodlí domova anebo třeba z práce. U krátkodobé půjčky jsou nastaveny jasné poplatky. Částky jsou v řadu tisícikorun a proto není nutné zřizovat si pojištění k půjčce. Pro vyřízení stačí vyplnit on-line žádost, vlastnit bankovní účet a mobilní telefon. Někteří poskytovatelé si ověřují totožnost zasláním 1 koruny z vašeho účtu. Po schválení jsou peníze odesílány ihned na účet.

Od koho si půjčit

Rychlé půjčky online na krátkou dobu jsou poskytovány především nebankovními společnostmi, kterých u nás působí desítky. V tomto nepřeberném množství se najdou poctivé i nepoctivé firmy, proto je důležité si dobře vybrat.

Projděte si jednotlivé nabídky a porovnejte je mezi sebou. Vypovídající hodnotu budou mít určitě recenze na internetu a také celkové RPSN půjčky. Serioznost se také ukáže na internetových stránkách v podobě zpracování stránek a zda jsou v kontaktech uvedeny údaje o celém názvu společnosti, včetně sídla a údajů o identifikačním čísle.

Před rozhodnutím o podpisu půjčky si přečtěte důkladně smlouvu a obchodní podmínky. Všemu co je uvedeno ve smlouvě musíte porozumět. Smlouva by měla být stručná a jasná bez odstavců psaných malým písmem, kde mohou být skryty důležité informace.


Zveřejněno: 2. 9. 2013
Internetové stránky www.kurzymencnb.cz provozuje:
Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397, Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů