Půjčky online

Moderní způsob jak získat peníze rychle a bez složitého vyřizování je půjčka online. Peníze přes internet získávají popularitu stále více a není se čemu divit. Rychlost a jednoduchost sjednání napomáhá dynamickému růstu této online služby. Půjčku můžeme získat nejen u klasických bankovních institucí, ale také u spousty nebankovních institucí, které mají mírnější kritéria pro schválení půjčky a jsou flexibilnější.Proč žádat o půjčku přes internet?

Jedná se o nejrychlejší a nejpohodlnější způsob půjčky. Navíc při online sjednání nabízí řada poskytovatelů bonusy a akce, které jsou žadatelům v klasických pobočkách skryty. Při tomto způsobu sjednání odpadají časové ztráty spojené s obíháním jednotlivých poskytovatelů a čekání než přijdete na řadu.

Pestrá škála online produktů

Specifika online trhu oceníte i v případě, že hledáte specifický úvěrový produkt, který by bez internetu bylo náročné najít. Porovnání nabídek online usnadní rozhodnutí během několika málo okamžiků. Z nabídky bank a nebankovních poskytovatelů si vybere opravdu každý. Od výhodných bankovních půjček až po půjčky pro lidi, kteří mají nedostatečný příjem, či negativní záznam v registrech. Je však nutné počítat s tím, že čím je půjčka dostupnější, tím bývá dražší a rizikovější.

Jak poznat výhodnou půjčku?

Srovnání půjček je poměrně jednoduché, pokud se zaměříme na parametr jak je dané půjčka drahá. Slouží k tomu ukazatel RPSN, který ukazuje roční procentní sazbu nákladů. Jednoduše lze říci, že čím je tento parametr nižší, tím je půjčka levnější a výhodnější. Parametr RPSN v sobě zahrnuje úrok, který za půjčku zaplatíte a také veškeré další poplatky s půjčkou spojené. Uvádět se musí ze zákona u všech půjček, takže vřele doporučujeme je brát při rozhodování o půjčce v potaz.


Zveřejněno: 13. 1. 2013
Internetové stránky www.kurzymencnb.cz provozuje:
Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397, Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů