Citibank Půjčka

Potřebujete-li rychlou, spolehlivou a levnou bankovní půjčku bez zbytečných formalit, můžete využít Citibank půjčku. Jedná se o neúčelový spotřebitelský úvěr, který se vyznačuje rychlým vyřízením a minimálními riziky.

Půjčka na cokoliv až 600 000 Kč

S Citibank půjčkou lze získat až 600 000 (minimální částka, kterou si lze půjčit, je 30000 Kč). Půjčku není potřeba zajišťovat ani ručitelem, ani zástavou nemovitosti, a není potřeba ani zakládat běžný účet u Citibank. Půjčka je určena žadatelům nad 25 let, kteří mají stálý příjem. Může se jednat o zaměstnance, OSVČ i důchodce. Půjčku mohou získat také cizinci, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky.Žádost o Citibank půjčku

Žádost o Citibank půjčku lze podat elektronicky přes internet bez osobního kontaktu a elektronicky lze do Citibank zaslat i doklady nutné k vyřízení půjčky – průkaz totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas) a potvrzení o příjmech (možno doložit i výplatní pásky, poslední daňové přiznání v případě živnostníků nebo důchodový výměr, je-li žadatelem důchodce). Již do 5 minut od podání žádosti a dodání všech potřebných dokladů se dozvíte, zda Vám půjčka byla či nebyla schválena. V případě schválení Vám budou peníze zaslány na účet do tří pracovních dnů.

Nízký úrok a RPSN

Vedle rychlosti vyřízení vás Citipůjčka překvapí také nízkým úrokem a RPSN. Úvěr se splácí pravidelnými měsíčními splátkami po dobu 24 – 72 měsíců. Půjčku je také možné předčasně splatit.


Zveřejněno: 9. 7. 2013
Internetové stránky www.kurzymencnb.cz provozuje:
Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397, Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů