Nebankovní půjčky

Na našem trhu se setkáme se spoustou půjček, každá má jiné parametry a jiné požadavky na to, aby Vám byla schválena. Existují výhodné a seriozní půjčky, které jsou ovšem dostupné pouze lidem s výbornou bonitou. V nebankovní oblasti najdeme další půjčky, které postupně nároky na bonitu snižují, na druhou stranu roste riziko a cena půjčky, kterou zaplatíte ve formě úroků nebo nejrůznějších poplatků.Varianty nebankovních půjček

Podíváme-li se na různé nebankovní půjčky, nalezneme na jedné straně solidní velké společnosti, které mají podobná pravidla a podmínky pro schválení jako banky, na opačné straně pak stojí malé firmičky, které půjčují rádoby všem, nechtějí leckdy žádné dokladování příjmu a tolerují registry. Jejich půjčky jsou ale drahé a rizikové. To by si měl uvědomit každý, kdo chce půjčku za každou cenu a nemá na to dostatečnou bonitu. Ne všechny nebankovní půjčky jsou tedy stejné, je třeba pečlivě vybírat a být na pozoru.

Nebankovní americká hypotéka

Rozumnou variantou může být americká hypotéka, která má poměrně výhodnou úrokovou sazbu a může být dostupná i lidem s nižší bonitou. Podmínkou je však zástava nemovitosti v osobním vlastnictví. Pečlivě vybírejte poskytovatele této půjčky, protože můžete přijít o střechu nad hlavou, pokud porušíte smlouvu a přestanete splácet.

Nebankovní půjčka do výplaty

Variantou půjčky pro každého je rychlá půjčka před výplatou, která patří k nejschvalovanějším půjčkám na trhu. Jedná se o malou půjčku až na 30 dní s online vyřízením. Peníze obdržíte do 5 minut na účet.


Zveřejněno: 2. 9. 2013
Internetové stránky www.kurzymencnb.cz provozuje:
Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397, Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů