Home Credit půjčka

Home Credit půjčka je nebankovní úvěr poskytovaný stejnojmennou společností. Home Credit a.s. se zabývá poskytováním spotřebitelských úvěrů již od roku 1997 a její produkty patří ke stálicím v oblasti nebankovních produktů v České republice.

Parametry Home Credit půjčky

Půjčka Home Credit je poskytována ve výši od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 10 do 84 měsíců. Vyřízení půjčky je zdarma, celou půjčku je možno kdykoliv předčasně splatit bez sankce či poplatků. Peníze obdržíte na váš bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout na pobočce České pošty.Výhody půjčky

Home Credit půjčka je bezúčelový úvěr - peníze je tedy možné použít na jakýkoliv účel. K poskytnutí půjčky není potřeba mít ručitele ani není třeba zástava nemovitosti. Zajímavou vlastností oblíbené Home Credit půjčky je možnost změny výše splátky. Pokud si tuto výhodu sjednáte ve smlouvě, pak po řádném zaplacení čtyř pravidelných měsíčních splátek a splnění dalších stanovených podmínek si výši splátky můžete kdykoli snížit nebo zvýšit. Home Credit půjčku je možno bez udání důvodů do jednoho měsíce bezplatně vrátit. K půjčce si také můžete sjednat pojištění pro případ nepříznivých životních událostí.

Sjednání půjčky Home Credit online

Sjednat Home Credit půjčky lze třemi možnými způsoby. První možností je vyplnit online formulář a uzavřít smlouvu pohodlně z domova po internetu, druhá varianta je požádat o půjčku telefonicky, třetí možností je pak požádat půjčku osobně na nejbližší pobočce České pošty.


Zveřejněno: 12. 3. 2013
Internetové stránky www.kurzymencnb.cz provozuje:
Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397, Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů