Půjčka bez doložení příjmu

Většina poskytovatelů půjček a především těch v bankovní oblasti, vyžaduje jako jednu z podmínek pro úspěšné schválení půjčky příjem. Ten musí být pravidelný a doložitelný, navíc dostatečný k tomu, aby jste byli schopni půjčku bez problému splácet. Tato podmínka pro doložení příjmu je jakousi ochranou pro dlužníky, aby se nedostali do problémů. Ne všechny příjmy jsou však doložitelné a naštěstí jsou si toho některé nebankovní společnosti vědomy a zpřístupňují své půjčky také lidem s nedoložitelným příjmem. Vzniká tak takzvaná půjčka bez doložení příjmu bez potvrzení.Kde si půjčit bez doložení příjmu?

Půjčka bez dokladování trvalého příjmu se vyskytuje v několika formách v závislosti na tom, kolik si hodláte půjčit a jaké jsou Vaše možnosti ručení a zajištění. Nejsnazší a nejméně náročná je půjčka do výplaty, která je však omezena do 10000 Kč, opakovaně do 20000 Kč. Zde nemusíte dokládat příjem a mohou se tolerovat registry. V středním pásmu půjček do 50000 až 100000 Kč se k Vaší situaci bude přistupovat individuálně. Záleží na celkovém vyhodnocení Vaší bonity a na tom, jak jste schopni půjčku splácet. Výhodou je možnost zajištění nemovitostí, bez které se neobejdete o půjček v řádu stovek tisíc. Pokud uvažujete o půjčce 250 000 Kč a máte nedostatečnou bonitu, bez nemovitosti se neobejdete. Ať si půjčujete pár tisíc nebo sta tisíce, vždy si spočítejte, jestli budete schopni půjčku splácet. Půjčujte si zodpovědně.

Doložení příjmu

Příjmu jsou různého typu, tím nejběžnějším je příjem ze zaměstnání, tedy plat nebo mzda. Dokládá se potvrzením u zaměstnavatele o výší Vašeho příjmu. Formuláře jsou ke stažení u poskytovatelů půjček, nebo je obdržíte spolu s požadovaným podklady při žádosti o půjčku. Podnikatelé dokladují své příjmy na základě daňového přiznání za minulé období. Důchodci předkládají svůj důchodový výměr, obdobně to platí pro ženy na mateřské, atd. Příjmy mohou být také z pronájmu, z dividendy z akcií a další obdobné příjmy.


Zveřejněno: 4. 11. 2013
Internetové stránky www.kurzymencnb.cz provozuje:
Ing. Radek Šmach, Komenského 32, 747 21 Kravaře, IČO: 677 15 397, Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů